SBS security
DotazSBS security

     
 
Vážení obchodní přátelé,
dovolujeme si Vám představit naší společnost SBS security. Cílem naší společnosti je poskytování co nejširšího spektra služeb v rámci zajištění ostrahy a ochrany majetku a osob.

Poskytované služby:
  • fyzická ostraha a ochrana osob a majetku
  • recepční služba
  • pult centralizované ochrany (PCO)
  • kontrola zaměstnanců práce neschopných
  • doprovody finančních prostředků a cenin
  • kompletní dodávka a montáž bezpečnostních systémů

K TĚMTO SLUŽBÁM ZAJIŠŤUJEME KOPLEXNÍ SERVIS, REVIZE VČETNĚ POSOUZENÍ A VYPRACOVÁNÍ BEZPEČNOSTNÍ SITUACEProfil společnosti: V oblasti těchto služeb působíme již od roku 1994. Jelikož jsme stále se rozvíjející firma s mladým managementem, která klade důraz na inovace a flexibilitu je podstatnou složkou naší společnosti provozování Pultů centralizované ochrany včetně činnosti zásahových skupin PCO a komplexní instalace a správa těchto nejmodernějších bezpečnostní technologií CCTV, ACS, EPS a EZS /Elektronických zabezpečovacích Systémů/.
V současné době je působení naší společnosti na celém území ČR avšak za dobu svého působení si SBS security vybudovala přední místo jak v okrese Děčín tak v regionu celého Šluknovského výběžku převážně ve městě Varnsdorf a širokém okolí kde je sídlo společnosti.

Zvětšit obrázek Zvětšit obrázek Zvětšit obrázek
Zvětšit obrázek Zvětšit obrázek Zvětšit obrázek

Naším přáním je Vaše plná spokojenost a kvalita při plnění poskytovaných služeb. Jsme připraveni splnit tyto Vaše požadavky a nabídnout Vám komplexní řešení těchto služeb, které jsou založeny na mnohaletých zkušenostech, vysoké technické úrovni, profesionality a na stálém rozvoji naší společnosti.

Naše motto: "RYCHLOST, SPOKOJENOST, KVALITA"
 
     

Ochrana osob a majetku, detektivní služby, sbs, sledování, ostrahy, střežení, vymáhání, pohledávky.

   © 1999-2019 All rights reserved, Technology & design by Info-SERVIS Czech Republic, © foto Wikipedia
   Admin | Aktualizováno 02.12.2015     Katalog: www.usti-info.cz